jackovajitka.cz-logo-menu

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

jak probíhá spolupráce

JAK PROBÍHÁ NAŠE SPOLUPRÁCE PŘI NÁVRHU OD A DO Z

SETKÁNÍ

Mám ráda osobní setkání, interiér budeme spolu tvořit delší dobu a tak je důležitá i vzájemná příjemná komunikace a naladění. Interiér je osobní záležitostí každého z nás, a nemusí jít hned o ložnici. A abych mohla vytvořit příjemný prostor pro Vás je důležité se vzájemně poznat.

Setkáme asi tak na hodinku a řekneme si Vaše požadavky a představy o řešeném interiéru. Požádám Vás o první podklady – stačí mi šířka, délka a výška místností, pokud budete mít půdorysné plány, tak je to značka ideál. Fotky stávajícího stavu nebo obrázky stylu, který se Vám líbí, se také můžou hodit. Jsem zvědavá, takže se budu ptát, jak prostor využíváte, kolik se tam pohybuje lidí, co má splňovat pro své obyvatele, aby uspokojil jejich potřeby. Zajímat mě bude i Váš rozpočet, nemusí být na haléře, ale je to důležité při tvorbě interiéru a jeho navrhovaném řešení.

Nečekejte na první schůzce návrhy řešení, to si nechávám, s dovolením, pro sebe a ráda Vám své nápady dám do vizualizace. Budu hlavně poslouchat já Vás.

Pokud chcete hledat rychlá řešení a návrhy hned na první schůzce, zvolte raději službu konzultace.

cenová nabídka

Potom přijde na řadu cenová nabídka, která je pro každý projekt individuální a kterou Vám připravím cca do jednoho až dvou dní od našeho setkání. A Vy už ted víte do čeho jdete a co je obsahem naší spolupráce.

Pokud budete souhlasit a jdete do toho, tak se domluvíme se na záloze.

Dispozice a funkce interiéru 

Další naše setkání bude ideálně již v řešeném prostoru, já si ho detailně zaměřím a Vy mi u toho můžete povídat Vaše představy. Budu ráda, když mi už nyní řekne, že v interiéru bude milovaná komoda po babičce nebo jiné věci, které tam musí být a přes to vlak nejede. :o) Potom již  začínám připravovat a tvořit Váš interiér. Nejdříve se zaměřuji na dispoziční a funkční řešení prostoru. Bez toho to nejde a, dle mého názoru, to je základem úspěchu dobrého interiéru. Někdy najdu víc řešení a tak už v průběhu tohoto kroku můžeme řešit, kterou variantu zvolit pro finální návrh.

Vizualizace interiéru

Vzniká finální podoba interiéru, ladím barevnost, kombinuji materiály, řeším světla, doplňky, textilie, tapety atd. Tady Vás požádám o obrázky o Vaší představě budoucího interiéru, barvy, které se Vám líbí. Můžou to být náladové fotografie, obrázky přírody, z dovolené nebo barevné kombinace. Právě teď spolu tvoříme atmosféru a náladu Vašeho nového interiéru.

Výstupem tohoto kroku je 3D vizualizace.

Setkání – opět Vás ráda uvidím 

Projdeme si navržený interiér a probereme případné změny nebo úpravy. Interiér je osobní záležitostí a je pro mě důležité, abyste se v něm cítili dobře. 

Ráda se s Vámi sejdu u nás ve studiu, kde Vám mohu ukázat použité materiály a barevnou škálu.

Finální návrh

Doladím návrh dle naší schůzky a připravím finální 3D vizualizaci a prezentaci, ve které přibude ještě dispoziční řešení, kóty, popisy materiálů, seznam zařizovacích předmětů, barva výmalby nebo typ tapety a textilií. V případě potřeby připravím okótované poklady pro truhláře nebo jiné řemeslné práce, jako např. rast obkladů pro truhláře nebo zjednodušené zakreslení elektroinstalace.

Tady naše spolupráce může skončit, pokud si chcete již realizaci vést sami.

Pokud si nejste jisti, nebo nemáte čas, nebo se nechcete zabývat hledáním dodavatelských firem a dohlížet nad řemeslníky, tak se můžeme domluvit na realizaci. Cenu stanovujeme dle náročnosti projektu.

Realizace

Realizace nebo dohled nad pracemi dodavatelských firem není součástí návrhu, ale můžeme se na ní domluvit.  Vám to ušetří čas, energii, nervy, ale i finance a já mohu dohlédnout, že záměr  v návrhu se přenese do reality, tak, jak jsme společně vymysleli.

Koordinuji řemeslné práce a zároveň v realizaci vyřeším nečekané situace, které mohou nastat a ze zkušenosti vím, že v 90% nastanou, zvlášť pokud se řeší změna dispozice, stavební úpravy apod. To jsou věci, které se objeví až při vlastní realizaci a nelze je dopředu předvídat.